Persoonlijke adviseurs voor een verzekerde duurzame financiƫle toekomst.

Ons team

Paul van de Mortel

Partner -Financieel adviseur

 Erkend hypotheekadviseur (SEH)

E. paul@geurtspartners.com

 Paul van de Mortel

Marc Habets

Partner - Financieel adviseur 

 Erkend hypotheekadviseur (SEH)

E. marc@geurtspartners.com

 Marc Habets

Hans Franssen

Partner - financieel adviseur

E. hans@geurtspartners.com

 Hans Franssen

Michel Geurts

Financieel adviseur

E. michel@geurtspartners.com

 Michel Geurts

Marieke Peeters

Polisadministratie kantoor Heel 

E: marieke@geurtspartners.com

 

Jos Thewissen

Financiëel adviseur

 Erkend Financieeladviseur (EFA)

E. jos@geurtspartners.com

 Jos Thewissen

 

 

Jeanine Houben

Commerciële binnendienst hypotheken

 Erkend Financieeladviseur (EFA)

Register adviseur verzuim- en inkomensmanangement (RVI)

E. jeanine@geurtspartners.com

Danny Smits

Binnendienst adviseur particulier

E. danny@geurtspartners.com

Jolanda Schaeks-Weustenraed

Binnendienst adviseur particulier

E. jolanda@geurtspartners.com

dinsdag en donderdag niet aanwezig

Chantal Smeets

Binnendienst adviseur en schadebehandelaar particulieren kantoor Heel

E. chantal@geurtspartners.com

woensdag en vrijdag niet aanwezig

Jochen Jacobs

Schadebehandelaar zakelijk en particulieren

E. jochen@geurtspartners.com

Desiree Zomerplaag - van der Veen

Schadebehandelaar paritculieren kantoor Hoensbroek

E. desiree@geurtspartners.com

maandag t/m vrijdag van 9:00 -15:00 uur

Idalina Godschalk

Polisadministratie

E. idalina@geurtspartners.com

Uw internetbrowser is verouderd.

Voor een goede weergave is een recente versie van uw browser vereist.