Persoonlijke adviseurs voor een verzekerde duurzame financiƫle toekomst.

Ons team

Paul van de Mortel

Partner -Financieel adviseur

 Erkend hypotheekadviseur (SEH)

E. paul@geurtspartners.com

 Paul van de Mortel

Marc Habets

Partner - Financieel adviseur 

 Erkend hypotheekadviseur (SEH)

E. marc@geurtspartners.com

 Marc Habets

Hans Franssen

Partner - financieel adviseur

E. hans@geurtspartners.com

 Hans Franssen

Michel Geurts

Financieel adviseur

E. michel@geurtspartners.com

 Michel Geurts

Jos Thewissen

Financiëel adviseur

 Erkend Financieeladviseur (EFA)

E. jos@geurtspartners.com

 Jos Thewissen

 

 

Henri Hansen

Commerciële binnendienst hypotheken

E. Henri@geurtspartners.com

Donderdagmiddag niet aanwezig

Nicole Sterken-Garritsen

Binnendienst adviseur zakelijk

E: nicole@geurtspartners.com

Donderdag niet aanwezig

Danny Smits

Binnendienst adviseur particulier/zakelijk

E. danny@geurtspartners.com

Gwen Starosciak

Binnendienst adviseur particulier 

E. gwen@geurtspartners.com

Woensdagmiddag niet aanwezig

 

Silvia Klein-Gulikers

Binnendienst adviseur particulier 

E: silvia@geurtspartners.com

Woensdag niet aanwezig

Jochen Jacobs

Schadebehandelaar zakelijk en particulieren

E. jochen@geurtspartners.com

Desiree Zomerplaag - van der Veen

Schadebehandelaar particulieren

E. desiree@geurtspartners.com

Jolanda Schaeks-Weustenraed

Polisadministratie kantoor Hoensbroek

E. jolanda@geurtspartners.com

Marieke Peeters

Polisadministratie kantoor Heel 

E: marieke@geurtspartners.com

 

Uw internetbrowser is verouderd.

Voor een goede weergave is een recente versie van uw browser vereist.